Nadrzecze (k. Biłgoraja):
Warszawa, Łazienkowska 3

Zajazd Nadrzecze, Biłgoraj

Miejscowość Nadrzecze k. Biłgoraja jest miejscem magicznym; to właśnie tu nad rzeką, wśród lasów, w pięknej okolicy znajduje się Zajazd Nadrzecze. Gościnę znajdzie tu każdy, kto zechce zawitać w te strony. Nie trudno w takiej uroczej okolicy i malowniczej atmosferze wypocząć i cieszyć się relaksem na łonie natury.

Zajazd Nadrzecze dysponuje pokojami dwu- trzy- i czteroosobowymi, w tym apartamentami. Każdy pokój wyposażony jest we własny, niezależny aneks łazienkowy. Wszystkie pokoje wyposażone są: w odbiorniki TV wraz z zestawem telewizji satelitarnej oraz łącza internetowe.

Centrum sportowe naszego Zajazdu wyposażone jest w boisko o wymiarach 70m x 45m, powstało w 2015 roku i zostało wykonane z użyciem najnowszej generacji trawy syntetycznej, która otrzymała certyfikat FIFA 2 Star. Dodatkowo, by treningi w okresie zimowym prowadzić w komfortowych warunkach na boisku instalowana jest ogrzewana hala pneumatyczna.Stadion Legii Warszawa, Łazienkowska 3Stadion warszawskiej Legii to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.
Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa

Trenuj jak Legia Warszawa

Wyjątkowy obiekt jakim jest Stadion Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to także fantastyczne zaplecze treningowe na bardzo wysokim poziomie, na które składają się:

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną trawą identyczną jak na Stadionie Legii Warszawa

  • 4 mini boiska o wymiarze 30 x 50m, co stanowi wspaniałe zaplecze do wszelkiego rodzaju turniejów piłkarskich czy imprez sportowych

  • profesjonalne oświetlenie 500lux

  • kompleksowe zaplecze sportowe z ośmioma szatniami i pełnym węzłem sanitarnym

  • pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przykryte największą w Polsce halą pneumatyczną pozwalającą na komfortowe warunki treningu w okresie zimowymObiekty Legii Warszawa oraz naszych Partnerów.