Warszawa, Łazienkowska 3:
Legia Training Center, Książenice:
Hotel Tailor, Morąg:
Perła Beskidu, Ustroń:

Stadion Legii Warszawa, Łazienkowska 3
Mistrzowskie warunkiStadion warszawskiej Legii to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.
Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa

Trenuj jak Legia Warszawa

Wyjątkowy obiekt jakim jest Stadion Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to także fantastyczne zaplecze treningowe na bardzo wysokim poziomie, na które składają się:

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną trawą identyczną jak na Stadionie Legii Warszawa

  • 4 mini boiska o wymiarze 30 x 50m, co stanowi wspaniałe zaplecze do wszelkiego rodzaju turniejów piłkarskich czy imprez sportowych

  • profesjonalne oświetlenie 500lux

  • kompleksowe zaplecze sportowe z ośmioma szatniami i pełnym węzłem sanitarnym

  • pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przykryte największą w Polsce halą pneumatyczną pozwalającą na komfortowe warunki treningu w okresie zimowymLegia Training Center, Książenice:
Najnowocześniejszy ośrodek treningowy w naszej części Europy!

Legia Training Center to najnowocześniejszy ośrodek treningowy w naszej części Europy i drugi dom Legii Warszawa, będący fundamentem strategii rozwoju Klubu. Na boiskach, w szatniach i biurach obiektu w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki tworzy się przyszłość Klubu.

„Budowa ośrodka Legia Training Center to fundament strategii rozwoju Legii” - mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii. „Naszym celem jest nie tylko umacniać się na pozycji najlepszego klubu w Polsce, ale także konsekwentnie budować pozycję Legii w Europie i dołączyć do europejskiej elity klubów piłkarskich. Chcemy szkolić zawodników, którzy zagrają w pierwszej drużynie Legii, innych klubach Ekstraklasy i w czołowych klubach europejskich. Stworzenie ośrodka treningowego było moim marzeniem i jednym z priorytetów od 5 lat”.

W skład Legia Training Center wchodzi m.in.: - 8 boisk (6 z nawierzchnią naturalną i dwa ze sztuczną nawierzchnią - przykryte halą pneumatyczną na okres jesienno-zimowy) - Strefa drużyn: * szatnie, * siłownia, * powierzchnie treningowe, * strefa wypoczynku – player’s lounge, * sale konferencyjne, * gabinety medyczne i lekarskie, * część hotelowa (część pokoi o standardzie 4 gwiazdkowym), * sale lekcyjne. - Biura pionu sportowego i innych działów klubu - Ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjno-sportowa dla mieszkańców, która będzie popularyzowała aktywny, zdrowy tryb życia.

Przed stworzeniem ostatecznego projektu ośrodka przedstawiciele Legii wizytowali ok. 30 obiektów treningowych w całej Europie (m.in. Realu Madryt, FC Barcelony, Borussii Dortmund, Bayernu Monachium, Red Bulla Lipsk, Anderlechtu Bruksela, Ajaxu Amsterdam, Feyenoordu Rotterdam, Sportingu Lizbona, FC Porto, Arsenalu Londyn, Tottenhamu Londyn i Chelsea Londyn). Łącznie przeanalizowano projekty techniczne około 80 ośrodków.Hotel Tailor, Morąg:
Tailor Hotel Sport & Conference

Tailor Hotel Sport & Conference położony w malowniczej miejscowości Morąg. Nieco oddalony od centrum miasta kompleks stwarza świetne warunki zarówno dla Gości biznesowych, turystów jak i grup sportowych. Wyjątkowa lokalizacja hotelu stanowi doskonałą bazę do organizacji pobytów grupowych, obozów sportowych, a także różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz szkoleń i konferencji.

W hotelu znajduje się 48 komfortowo wyposażonych pokoi w między innymi wygodne łóżko, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów oraz TV. W cenie pokoju otrzymują Państwo nie tylko pyszne śniadanie, ale również dostęp do wielu hotelowych atrakcji..

Bezpłatnie oferujemy Naszym Gościom wstęp do sauny oraz siłowni, a Nasi najmłodsi Goście mogą skorzystać z pokoju gier PS4, pokoju zabaw oraz placu zabaw na świeżym powietrzu. Za dodatkową opłatą można skorzystać z wypożyczalni kijków do nordic-walking, rowerów, gokartów oraz samochodów.

Dużym walorem hotelu jest jego bezpośredni dostęp do kompleksu sportowego, obejmującego zespół boisk i bieżnię lekkoatletyczną. Istnieje także możliwość skorzystania z hali sportowej oraz basenu z siłownią, które funkcjonują na terenie naszego miasta i zarządzane są przez współpracujące z nami placówki.

W pobliżu hotelu znajduje się także zabytkowy park oraz plaża nad jeziorem Skiertąg (300 m. od hotelu).


Perła Besikdu, Ustroń
idealne miejsce na wymarzony odpoczynek

Malownicze położenie na zboczu góry Równica w jednej z najbardziej znanych górskich miejscowości to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny wypad lub organizację obozów sportowych.

Na naszych gości czekają pokoje 2 i 4 osobowe, restauracja oraz sala konferencyjna. W trosce o komfort naszych gości w standardzie oferujemy internet, klimatyzację, salę gier z bilardem i piłkarzykami dla najmłodszych, a dla spragnionych odprężenia strefę SPA. Dostęp do świetnie przygotowanych boisk piłkarskich ze sztuczną oraz naturalną nawierzchnią, strefy fitness oraz odnowy biologicznej SPA dopełniają naszą propozycję.

Nasze pokoje wyposażone są łazienki, a z balkonów roztacza się przepiękny widok na góry.

Obiekty Legii Warszawa oraz naszych Partnerów.