Hiszpania, Cambrils/Salou - Barcelona:
Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3:


Hiszpania, Cambrils/Salou - Barcelona
Jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie!Cambrils/Salou – Barcelona: Salou jest uroczym nadmorskim miastem z ponad 20.000 mieszkańcami. Kompleks najwyższej jakości! Do plaży z domków jest jedyne 5 minut! Cambrils Park jest kompleksem z 4-gwiazdkowymi domkami i apartamentami z 2500 miejscami noclegowymi. W parku macie dostęp do wszystkiego czego potrzeba tj. Supermarket, baseny, spa, bar, siłownię oraz restaurację w której będą serwowane posiłki (3 posiłki dziennie). Kompleks jest strzeżony przez 24 godziny na dobę.
ŚRÓDZIEMNOMORSKI KLIMAT W ŚRODKU ZIMY!
Dodatkowe atrakcje w Cambrils Park: Mini golf, football tenis, boisko do koszykówki, boisko do gry 5v5, Billard, basen zewnętrzny, profesjonalna siłownia, Tennis, Trampoliny.
Kompleks sportowy Salou: Kompleks sportowy w Salou jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w całej Europie. Potwierdza to fakt, iż z obiektu korzystają takie kluby jak: Deportivo Alaves, FC Basel, Feyenoord Soccer School, Niemieckie reprezentacje młodzieżowe oraz wiele klubów z całego świata! Kompleks posiada 15 boisk najwyższej jakości (naturalnych, hybrydowych oraz sztucznych). Dodatkowo do Waszej dyspozycji pozostają: siłownia, sale fitness oraz centrum spa które pozwala na regeneracje po treningach lub sparingach z zagranicznymi drużynami. Kompleks położony jest godzinę drogi od Barcelony, najpiękniejszego miasta w Europie!
Zakwaterowanie:
Uczestnicy obozów w Salou będą zakwaterowani w wysokiej klasy domkach. Każdy domek posiada pokój gościny a także dostęp do kuchni oraz łazienki. Dodatkowo: przestronny pokój gościnny z dużym stołem i TV. W pełni wyposażona kuchnia, toaleta, łazienka z prysznicem, Taras z leżakami, Darmowe WI-FI.
Światowej klasy boiska piłkarskie pieszo:
Najwyższej jakości kompleks boisk jest położony zaledwie 10 minut pieszo od miejsca zakwaterowania.
Wycieczka do Barcelony:
Podczas obozu sportowego w Hiszpanii zwiedzicie Barcelonę! Podczas całodniowej wycieczki zabierzemy Was na niezapomnianą wycieczkę po najpiękniejszym mieście w Europie. Zobaczycie Sagrade Familie, najpopularniejszą ulicę Barcelony – La Ramblę.
DODATKOWO - MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA MECZU FC BARCELONY NA ŻYWO ZE STADIONU CAMP NOU (atrakcja dodatkowo płatna):

Zobacz więcej zdjęć - KLIKNIJ TUTAJ

Stadion Legii Warszawa, Łazienkowska 3
Warunki najlepsze w Polsce!Stadion warszawskiej Legii to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.
Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa

Trenuj jak Legia Warszawa

Wyjątkowy obiekt jakim jest Stadion Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to także fantastyczne zaplecze treningowe na bardzo wysokim poziomie, na które składają się:

  • Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przykryte największą w Polsce halą pneumatyczną.

  • Kompleksowe zaplecze sportowe z dwunastoma szatniami i pełnym węzłem sanitarnym.

  • Catering w wyjątkowym miejscu – Strefa Gold.


  • Multimedialne Sale konferencyjne.

  • Siłownia.

  • Strefa treningu funkcjonalnego.

Obiekty Legii Warszawa oraz naszych Partnerów.