Warszawa, Łazienkowska 3
Hotel Mistral, Gniewino:
Szarotka, Istebna – Legia Family Camp, Obóz dla dzieci 3-7 lat oraz Rodziców:
Ustroń, Perła Beskidu:

Stadion Legii Warszawa, Łazienkowska 3Stadion warszawskiej Legii to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.
Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa

Trenuj jak Legia Warszawa

Wyjątkowy obiekt jakim jest Stadion Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to także fantastyczne zaplecze treningowe na bardzo wysokim poziomie, na które składają się:

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną trawą identyczną jak na Stadionie Legii Warszawa

  • 4 mini boiska o wymiarze 30 x 50m, co stanowi wspaniałe zaplecze do wszelkiego rodzaju turniejów piłkarskich czy imprez sportowych

  • profesjonalne oświetlenie 500lux

  • kompleksowe zaplecze sportowe z ośmioma szatniami i pełnym węzłem sanitarnym

  • pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przykryte największą w Polsce halą pneumatyczną pozwalającą na komfortowe warunki treningu w okresie zimowymHotel Mistral, Gniewino:

Podczas Euro 2012 był bazą będącej mistrzem świata i mistrzem Europy reprezentacji Hiszpanii. Już w najbliższe wakacje może być bazą Waszych dzieci. Mowa o hotelu Mistral w Gniewinie, gdzie odbędą się kolejne turnusy Piłkarskich Obozów Legii Warszawa.

W pobliżu morza, wśród kaszubskich wzgórz i lasów, leży mityczna kraina należąca niegdyś do stolemów - olbrzymów słynących ze swej siły i niezłomności.

To w tym niezwykłym miejscu znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii.

Na Euro 2012 przyjechali jako mistrzowie świata i Europy. Na ME w Polsce i na Ukrainie znów okazali się najlepsi. Iker Casillas, Gerard Pique, Sergio Ramos, Fernando Torres, Xavi, Andres Iniesta, Xabi Alonso, Cesc Fabregas... Wszyscy oni przebywali w Gniewinie.

Teraz zapraszamy tam Wasze dzieci, do których dyspozycji oddajemy pokoje, w których mieszkali Hiszpanie, atrakcje z których korzystali oraz obiekty sportowe, na których trenowali najlepsi piłkarze na świecie.

Film pokazujący piękno Hotelu: KLIKNIJ TUTAJ


Szarotka, Istebna
Legia Family Camp

Szarotka usytuowana jest w cichej i spokojnej miejscowości Istebna, znajdującej się w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Tutaj naprawdę można spokojnie odpocząć. Dogodne położenie ułatwia szybki dostęp do wielu miejsc i atrakcji turystycznych regionu, co zachęca do aktywnego spędzania czasu zarówno latem jak i zimą. Staramy się, aby nasi Goście czuli przyjemną atmosferę i chętnie do nas wracali. Misją Szarotki jest: Spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Gości, oferując im wysoki poziom usług w wyjątkowym miejscu w polskich górach.

Ośrodek Szarotka położony jest w Istebnej, w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, która wraz z sąsiednimi wioskami: Jaworzynką i Koniakowem tworzy tzw. Trójwieś Beskidzką. Kraina ta położona jest w samym sercu Beskidu Śląskiego, a otaczające ją góry porośnięte świerkiem istebniańskim tworzą przepiękny, niepowtarzalny krajobraz przyrodniczy.

Szarotka otoczona jest pięknym ogrodem z lasem, na terenie którego znajduje się szałas beskidzki z grillem, duży plac zabaw dla dzieci, ogródek zewnętrzny ze stolikami i leżakami.

W pobliżu:
- Park wodny (1,5 km)
- Park linowy (1,5 km)


Perła Besikdu, Ustroń
idealne miejsce na wymarzony odpoczynek

Malownicze położenie na zboczu góry Równica w jednej z najbardziej znanych górskich miejscowości to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, romantyczny wypad lub organizację obozów sportowych.

Na naszych gości czekają pokoje 2 i 4 osobowe, restauracja oraz sala konferencyjna. W trosce o komfort naszych gości w standardzie oferujemy internet, klimatyzację, salę gier z bilardem i piłkarzykami dla najmłodszych, a dla spragnionych odprężenia strefę SPA. Dostęp do świetnie przygotowanych boisk piłkarskich ze sztuczną oraz naturalną nawierzchnią, strefy fitness oraz odnowy biologicznej SPA dopełniają naszą propozycję.

Nasze pokoje wyposażone są łazienki, a z balkonów roztacza się przepiękny widok na góry.

Obiekty Legii Warszawa oraz naszych Partnerów.